Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

інтенсивні програми
в комп'ютерній академії IT STEP

Навчальні матеріали інтенсивних програм в Комп'ютерної Академії IT STEP створені для тих, хто хоче розпочати свою кар'єру в IT або бажає отримати додаткові професійні знання і навички за короткий строк.

для всіх
- років

Ми впевнені, що кожен повинен розвиватися і отримувати знання і навички, необхідні для роботи в новому цифровому світі. Для досягнення мети від вас потрібні бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Записатися

ми пропонуємо

Інтенсивну підготовку для бажаючих набути базових знань у галузі інформаційних технологій

Програми для людей, охочих стати керівниками IT-проектів

Програми для всіх бажаючих здобути додаткових навичок у сучасних цифрових професіях

переваги

Практика. Робота над своїми проектами

Викладачі-практики

Атмосфера розвитку та командної роботи

Кращий спосіб швидкого старту в IT, занурення в IT

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Інтенсивні програми Академії IT STEP призначені для отримання основних знань і навичок або для вдосконалення знань в різних сферах галузі інформаційних технологій. Кожен бажаючий може знайти відповідну програму для свого рівня знань і підготовки.


Наші консультанти із задоволенням нададуть вам повну інформацію про всі інтенсивні програми Академії та допоможуть підібрати відповідний курс.

Записатися на консультацію

Увага!

Триває набір у Літній ІТ-табір! Поспішайте забронювати місце за вигідною ціною :)

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності