Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок “Створення сайту на WIX” для дітей 9-12 років!

Безкоштовно

м.Ужгород, вул.Льва Толстого, 33 (2 поверх)

9-12

Нікому не секрет, що в сучасному світі візитною картою є власний web-сайт. Мало хто зможе вистояти перед бажанням мати не лише сторінку в одній із соцмереж, а й свій особистий сайт. Особливо – діти, які у всесвітній павутині можуть з легкістю знайти практично все.

Тому, чи варто говорити про те, що дитяче комп’ютерне захоплення потрібно правильно скерувати, аби максимально зменшити негативний вплив?

18 вересня на 17:00  Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує батьків та дітей віком від 9 до 12 років на безкоштовний пробний урок  «Створення сайту на WIX»

Реєстрація обов’язкова!

 

Замовити зворотній дзвінок
Увага!
Триває набір у Малу Академію ШАГ для дітей 7-14 років! Тисніть на робота, щоб дізнатися деталі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація