Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безкоштовний ONLINE-МАРАФОН з розвитку підприємницьких навичок для підлітків 10-16 років в рамках проекту Junior Business Academy

Безкоштовно

онлайн

10-14

⚡ Після карантину - до успіху!⚡

Безкоштовний ONLINE-МАРАФОН з розвитку підприємницьких навичок для підлітків 10-16 років в рамках проекту Junior Business Academy ?

Це унікальна можливість для вашої дитини отримати цінні навички в підприємництві, змінити погляди на життя і поставити сильну мету ?

В програмі:

✅26.05 - Як знайти бізнес ідею;

✅27.05 - Де знайти гроші;

✅28.05 - Як зробити так, щоб про ваш бізнес дізнався весь світ.

 

Спікери - провідні бізнесмени, котрі допоможуть вашій дитині поринути у світ підприємництва та на наглядних прикладах продемонструють з чого складається "фундамент" успішного бізнесу ?

Замовити зворотній дзвінок
Увага!
Триває набір у Малу Академію ШАГ для дітей 7-14 років! Тисніть на робота, щоб дізнатися деталі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація