Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Безкоштовний пробний урок для дітей 9-12 років!

Безкоштовно

м. Ужгород, вул. Льва Толстого,33 (2 поверх)

Запрошуємо дітей 9-12 років на пробний урок по створенню комп'ютерних ігор 13 вересня на 16:00!

Ваша дитина на практиці дізнається, як захоплююче і з користю проходять заняття в Малій Комп'ютерної Академії. Діти разом з викладачем поринуть в захоплюючий світ комп'ютерних технологій і зможуть спробувати себе в одному з напрямків - створення ігор.

На уроці діти дізнаються, як створювати ігри в спеціальному середовищі розробки Kodu Game Lab і Construct. Діти самостійно придумають сценарій, героїв і правила гри. Викладачі Малої Комп'ютерної Академії покажуть особливості створення тривимірної гри.

Кількість місць обмежена!

Просимо Вас зареєструватися - це дозволить нам надати всім гостям робочі місця!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація