Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День Відкритих Дверей Мала Академія

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Усі батьки хочуть для своєї дитини найкращого. Найкраще, що ми можемо дати дітям - це освіта і впевненість в своїх силах. Сфера IT - може забезпечити впевненість у майбутньому, а в Малій Комп'ютерної Академії ШАГ діти можуть отримати освіту необхідну для такого майбутнього. 

 

Запрошуємо батьків разом з дітьми (6-14 років) побачити все своїми очима на презентації Малої Академії ШАГ 13 серпня о 12:00.

У програмі заходу:

  • Знайомство батьків з керівництвом Академії.
  • Презентації авторських програм навчання.
  • Результати випускників МКА ШАГ.
  • Для дітей пробні уроки і знайомство з майбутніми викладачами.

 

IT багатоманітне - це роботи, комп'ютерні ігри, цифрова творчість, віртуальна реальність, мультиплікація і блоггерство - тобто все те, що люблять сучасні діти. 

Мала Академія ШАГ для них - це корисна розвага, де можна знайти друзів і весело провести час. Для батьків - це можливість забезпечити гідне оточення для дитини і впевненість в майбутньому. Хіба це не мрія - пишатися тим, як твоя дитина, реалізована в тому, що любить? Ми можемо допомогти втілити цю мрію. Приходьте на презентацію і вирішіть для себе самі.

Кількість місць обмежена, зареєструйтесь, будь ласка, заздалегідь:

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Увага!

Триває набір у Малу Академію ШАГ для дітей 6-14 років! Тисніть на детальніше, щоб отримати повну інформацію!

Детальніше

Увага!

Триває набір у Літній ІТ-табір! Поспішайте забронювати місце за вигідною ціною :)

Детальніше